4 hokage

10. září 2008 v 21:08 |  Hokagove
Jeho jméno je Yondaime taky přezdívaný jako Žlutý blesk z Listové vesnice. Byl jediný který se dokázal postavit proti Liščímu démonovi devítiocasé lišce jménem Kiyuubi který terorizoval vesnici ukritou v Listí.Byla jedina možnost jak tohoto liščího démona zastavit a to tím že ho čtvrtý hokáge musel zapečetit do právě narozeného dítěte. Právě v den kdy tento démon zaútočil na Listovou vesnici se v Listové narodilo dítě jménem Naruto.Čtvrtý hokáge Kiyuubiho zapečetil do Naruta ale musel při tom obětovat svůj život.Protože kdyby démona nezapečetil tak by Kiyuubi zničil celou Listovou vesnici.Čtvrtý hokáge si ještě před smrtí přál aby lidé si Naruta vážili a považovali ho za hrdinu protože udržel devítiocasého démona ve svém těle a tím zachránil vesnici ukritou v Listí ale lidé se spíše na Naruta dívali jako na démona.Naruto byl také od Yondaime syn alespoň se o tom na některých blocích mluví...A myslím že je to pravda jsou si na sebe dost podobní.
Obrázek “http://i177.photobucket.com/albums/w212/Monika_160/Naruto/Yondaime/dnangel-41.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://i71.photobucket.com/albums/i159/thefallen001/Naruto/Yondaime-Naruto/Yondaime.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yoshi Yoshi | 24. listopadu 2010 v 19:01 | Reagovat

neže se to na ostatních blocích mluví on je jeho syn...Narutova Matka je Uzumaki Kushina - A Narutův Otec je Namikaze Minato neboli Yondaime.Pojmenovaliho podle hrdiny v Jirayiově knížce - Naruto...ale nechápu proč se jmenuje po matce a ne po otci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama